Pzt - Cmt 8.00 - 21.00 Pazar KAPALI

0533 673 84 82

Vali Konağı Cd. Huzur Apt No:9/1 Nişantaşı

Top

Kundalini Yoga ve Meditasyon

Revita Nişantaşı / Kundalini Yoga ve Meditasyon

Kundalini Yoga ve Meditasyon

Günümüzün en hızlı zihin, beden, ruhsal transfarmosyonunu sağlayan, herkesin yapabileceği bir teknik yogadır. Kundalini yoga belirli bir tekniği izleyen setlerden oluşan kriyaları oluşturur. Her seviyeye uygundur.

Maksimum 8 kişilik sınıflarımızda özel ders tadında grup derslerimize katılabilirsiniz.

En az 3 saat öncesinde rezervasyon gerekmektedir.

Eğitmen

Alyoşa Yesko

Alyoşa, Enformasyon Teknolojisi (IT) bölümünden mezun oldu ve yıllardır uluslararası bir şirkette aktif olarak çalışıyor. Kurumsal hayatın yoğun temposunu hafifletmek ve bedenini güçlendirmek için pilates ve yogaya başlayan Alyoşa, yoga ve pilatesin bedenen ve ruhen oluşturduğu pozitif etkileri deneyimledikçe ikisini de bir daha bırakamadı.

Kişisel deneyimlerini derinleştirmek isteyen Alyoşa, birçok eğitim tamamlayarak Türkiye Jimnastik Federasyonu onaylı profesyonel pilates eğitmeni oldu. Farklı yoga tiplerini deneyen Alyoşa, uzmanlığını KRI onaylı Ajai Alai Awakening Uluslararası Kundalini Yoga Okulu’nda tamamlayıp, Kundalini Yoga ve Meditasyon Uzmanı oldu. Çeşitli şehir ve ülkelerde gerçekleşen bu eğitim programı, Alyoşa’ya çok farklı deneyimler kazandırarak, hayata bakışını değiştirdi.

Alyoşa, insanlara fayda sağlamayı çok seviyor ve deneyimlerini paylaşmanın bunun en iyi yolu olduğuna inanıyor. Derslerde katılımcılara destek olarak, onların kendi güç ve potansiyellerini keşfetmelerini hedefliyor.

Event Hours(2)

  • Salı

    20.00 - 21.00

  • Perşembe

    20.00 - 21.00