Pzt - Cmt 8.00 - 21.00 Pazar KAPALI

0533 673 84 82

Vali Konağı Cd. Huzur Apt No:9/1 Nişantaşı

Top

Temel Yoga

Revita Nişantaşı / Temel Yoga

Temel Yoga

En çok bilinen ve en yaygın olarak uygulanan, klasik olarak tabir edilen diğer ismi ile hatha yogadır. Hatha (temel) Yoga dengeleyici oluşuyla bilinen bir yoga türüdür. Zıt enerji kütleleri; yani güneş ve ay, eril ve dişil ikilikler gibi, temel asanalar, yani yoga pozları, nefes teknikleri ve rahatlama içeren akışlar ile dengelenir. Yogaya yeni başlayanlar uygun bir yoga seansıdır. Her seviyeye uygundur.

Maksimum 8 kişilik sınıflarımızda özel ders tadında grup derslerimize katılabilirsiniz.

En az 3 saat öncesinde rezervasyon gerekmektedir.

Eğitmenler

Selen Erkut Kayış

İstanbul, 1982 doğumlu Selen, Galatasaray Üniversitesi Endüstri mühendisliği mezunu. Profesyonel hayatta pazarlama alanında çalışırken hem işin getirdiği stres, hem de omurga problemleri nedeniyle başladığı yoga derslerinde özellikle Yin Yoga üzerine yoğunlaştı.

Halen pazarlama alanında çalışmaya devam eden Selen, yogada öğrendiği “anda kalabilmek”, “zihni sakinleştirmek”, “sınırlarını tanımak” gibi öğretileri günlük hayatına da uyarlıyor. Yin, hatha/vinyasa ve hamile yogası alanlarında özel ve grup yoga dersleri veriyor.

Özlem Okuducu

2017 yılında Berra SERTEL ile 200 saat Yoga alliance onayli Hatha yoga sertifikasını almış olan Özlem, hemen arkasından yine Berra Sertel ile 100 saat Yin yoga eğitimini tamamlamıştır. Bu dönemde yine Pilates eğitmenliği için de Urban Health Pilates’ten Mat, Reformer, Cadillac, Barel, Chair Modül 1 eğitimini tamamlayarak hem yoga hem de pilates eğitmeni olarak stüdyolarda dersler vermeye başlamıştır.

Yoga ile beraber hem kendi hayatında hem de başkalarının hayatlarına dokunabiliyor olmak ve bu süreçte hayatın kendi akışına güvenmeyi öğrenerek yoluna devam etmektedir.

Event Hours(4)

 • Pazartesi

  17.00 - 18.00

 • Salı

  12.30 - 13.30

 • Çarşamba

  17.00 - 18.00

 • Perşembe

  13.00 - 14.00