Pzt - Cmt 8.00 - 21.00 Pazar KAPALI

0533 673 84 82

Vali Konağı Cd. Huzur Apt No:9/1 Nişantaşı

Top

Diyetisyenlerimiz

Revita Nişantaşı / Diyetisyenlerimiz

Diyetisyen Müge Bozok

2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden başarı ile mezun oldu.

Türkiye’nin ilk Tıp Merkezi İntermed’de kariyerine başladı, bu merkezde çeşitli branşlarda doktorlar ile hastalıklarda beslenme tedavisi, sağlıklı beslenme, obezite tedavisi, adölesan çağı beslenme eğitimleri, hamile ve emzirme döneminde beslenme gibi birçok alanda çalıştı. 2011 - 2017 yılları arasında Prof. Dr. Osman Müftüoğlu’nun kurucusu olduğu Yaşasın Hayat! Kliniğinde mesleğine devam etti.

2017 yılında ise mesleki bilgi ve tecrübesiyle danışanlarına ve ögrencilerine daha kapsamlı hizmet verebilmek için “Revita” isimli kendi beslenme danışmanlık ve pilates - yoga stüdyosu yaşam merkezini kurmuştur.

Diyetisyen Büşra Demir

2012 yılında tam burslu olarak yerleştiği İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde çift anadal programı yapmaya hak kazandı. 2016 yılında ‘Hemşire’, 2017 yılında da ‘Diyetisyen’ ünvanıyla her iki bölümden de yüksek onur öğrencisi olarak mezun oldu.

Üniversite 1.sınıftan itibaren birçok eğitim ve araştırma hastaneleri , özel hastaneler ve özel kliniklerde, çeşitli alanlarda gönüllü ve zorunlu stajlarını tamamladı.

Kişisel bloğunda 3 yıl boyunca hem sağlıklı beslenme hem de gebelik - hemşirelik bakımı üzerine çeşitli yazılar yazdı. Şuanda Revita Nişantaşı’nın da içinde bulunduğu birkaç farklı web sitesinde sağlıklı beslenme üzerine blog yazıları yazmaya devam etmektedir.

Hemşirelik mezuniyetinin hemen ardından Kolan Hastaneler Grubunda ; ‘Kadın Doğum’ ve ‘Yenidoğan’ hemşiresi olarak 6 ay çalıştı.

Lisans eğitimleri boyunca, her iki bölümü ile ilgili olarak çeşitli etkinliklere, toplantılara ve bilimsel çalışmalara katılma fırsatı yakaladı. Halen mesleki alandaki güncel toplantıları takip ederek katılım göstermektedir.

‘Diyetisyen’ ünvanına sahip oluktan sonra ilk iş deneyimini ‘Renkli Diyet’ te yaşadı. Yaklaşık 5 ay süren deneyiminin ardından ‘Revita Nişantaşı’ ile tanıştı. Aralık 2017’den itibaren diyetisyen olarak ‘Beslenme Danışmanlığı’ ve ‘Online Diyet’ alanlarında , 2018 yılından itibaren de ‘Pilates Eğitmeni’ olarak Revita Nişantaşı bünyesinde yer almaya başlamıştır.