Pzt - Cmt 8.00 - 21.00 Pazar KAPALI

0533 673 84 82

Vali Konağı Cd. Huzur Apt No:9/1 Nişantaşı

Top
 

Kurumsal Wellness

Kurumsal wellness, iş yerinizde size özel diyetisyen önderliğinde beslenme danışmanlığı ve düzenli olarak yapılacak pilates & yoga dersleri eğitimi programıdır. Bu program çalışanların ve yöneticilerin beslenme danışmanlığı, düzenli egzersiz olanağı, sağlıklı kilo yönetimi, doğru mutfak alışkanlıkları, egzersiz yapanlar için beslenme önerileri, sağlıklı menü seçimi üzerine diyetisyen hizmeti, omurga ve postür sağlığı için kişiye özel pilates ve yoga dersleri, beslenme ve egzersize özel eğitim programları, seminerleri içermektedir.

Kurumsal wellness hizmetlerimiz içerisinde;

Beslenme Danışmanlığı

Kurumlarda yer alan çalışanlara bire bir beslenme danışmanlığı.

Pilates & Yoga Etkinlikleri

Mesai saatleri dışında kalan zamanlar pilates ve /veya yoga ile değerlendirme etkinlikleri.

İşyeri Menü Planlaması

Aylık, 3 aylık, 6 aylık olarak.

Eğitim Seminerleri

Sağlıklı beslenme eğitimi seminerleri.

Horeca Menü Danışmanlığı

Yiyecek içecek sektöründeki otel, restaurant, cafe menülerinin planlanması, olan menüleri kalori ve besin ögeleri hesaplanması.

Firmalara Ürün Danışmanlığı

Ürün etiket içeriği, kalori ve besin ögeleri değerleri bilgilendirilmesi, içerik ve broşür hazırlanması.

Hedefimiz, ‘’Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur’’ felsefesinde yola çıkarak çalışanların ve yöneticilerin verimliliğinin sağlıklı beslenme ile artan hayat kalitesinin iş yerlerinde çalışma verimliliği ve motivasyonunu olumlu etkilemesine yardımcı olmaktır. Aynı zamanda yapılan araştırmalar, kurumsal olarak beslenme danışmanlığı alan şirket/ ofis/ iş yeri çalışanlarının, kurumlarına olan bağlılıklarını arttırdığını göstermektedir.

Sağlıklı Beslenme danışmanlığı hizmetlerimiz ve pilates & yoga derslerimiz ile çalışanlarınızın sağlığını koruyup iyileştirerek verimliliğini ve performansını arttırabilir, oluşabilecek iş kayıplarını engelleyebilirsiniz. Diyetisyen ve Pilates & Yoga Eğitmeni Müge Bozok ve ekibi ile vereceğimiz kurumsal wellness danışmanlık hizmetlerimizle daha sağlıklı çalışanlara sahip olabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geç