Pzt - Cmt 8.00 - 21.00 Pazar KAPALI

0533 673 84 82

Vali Konağı Cd. Huzur Apt No:9/1 Nişantaşı

Top
 

Online Diyet

Kilo alıp vermekten bıkan, bitmeyen toplantılara katılmak zorunda kalan, yoğun iş temposunda olan, trafik yüzünden gereksiz zaman kaybı yaşayan, farklı şehirlerde ikamet eden, sık sık tatil ya da iş seyahati yapan, hamile olan, çiçeği burnunda emziren bir anne iseniz,

Sizin ve sizin gibi birçok nedenle kliniğime gelemeyen danışanlarımıza yönelik ``online diyet`` diğer bir deyimle ``uzaktan beslenme programı`` desteği hazırladık. Dünyanın neresinde olursanız olun, iş yerinde, arabada, evinizin rahatlığında, kalıcı bir hayat tarzı değişikliği adına beslenme programı danışmanlığı hizmeti alabileceğiniz bu program ile gerekli yönlendirmeleri yaparak, her daim bir telefon uzağınızda olarak size yardımcı olabiliriz.

Nasıl Başlarım

En geç 24 saat içinde iletişim formuna yazdığınız e-mail adresi yardımıyla sizinle iletişime geçeriz ve mailimizde programın detayları ile bilgilendirilirsiniz ayrıca size, sizinle ilgili, hayat temponuz, günlük saatleriniz, sevdiğiniz ve/veya sevmediğiniz yemekler gibi genel bir bilgi formu gönderiyor olacağız. Formu bize gönderdikten sonra, ilk randevumuz için gün ve saat belirlenir ve ilk görüşmemiz skype veya facetime üzerinden yaklaşık 45 dakika sürer.

İlk seansımız doldurduğunuz formun üzerinden birlikte geçerek, hayat tarzınızın analizini yaparız. Ayrıca sizin bu zamana kadar varsa deneyimlerinizi dinleriz. Tüm hepsini birlikte sentezleyerek ortak bir çözüm programı planlar ve üzerine aklınıza takılan soruları cevaplarız. Konuştuklarımız doğrultusunda, mail ile göndermek üzere ilk haftanın beslenme programını hazırlarız. Böylece programınız başlamış olur. Görüşmemizi bitirmeden önce de bir sonraki seans için randevumuzu organize ederiz. Seanslar sırasında e-mail veya whatsapp aracılığı ile danışmak istediklerinizi de bize her zaman sorabilirsiniz.
Birbirini takip eden diğer seanslarımızda da ilerlediğiniz aşamayı, planladıklarımızı ve hedeflerimizi değerlendiriyor olacağız.

Tek Seans Online Diyet Danışmanlığı

Kendinizi iyi tanıyor ve uzun soluklu bir program yerine aklınıza takılanları sorabileceğiniz, sağlıklı beslenmenize kolaylıkla adapte edebileceğiniz bir danışmanlık arıyorsanız tek seans online diyet danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Satın Al

Takipli Online Diyet Danışmanlığı

Diyetinizi yaparken yemek menüsü, market alışverişi, seyahat durumlarındaki değişiklikler gibi pek çok durumda aklınıza takılan her şeyi danışıp hızlı bir geri dönüş alabileceğiniz, haftalık tartınızın değerlendirilerek listenizin planlandığı ve yine mail, mesaj ve görüntülü görüşmeler ile devam eden danışmanlık programımızdır. 1 aylık ve 2 aylık süreci kapsamaktadır.

Satın Al

Bizimle İletişime Geç