Pzt - Cmt 8.00 - 21.00 Pazar KAPALI

0533 673 84 82

Vali Konağı Cd. Huzur Apt No:9/1 Nişantaşı

Top

Pilates Eğitmenlerimiz

Revita Nişantaşı / Pilates Eğitmenlerimiz

Pilates ve Yoga Eğitmeni Müge Bozok

1985 Salihli doğumlu olan Müge, diyetisyenlik mesleğinin yanı sıra sağlıklı yaşamın yapıtaşları olan beslenmenin ve egzersizin vazgeçilmez oldugunu düşünerek, Türkiye Cimnastik Federasyonun 1 ve 2. Kademe eğitmenlik eğitimlerini tamamlayarak profesyonel pilates eğitmeni olmuştur.

Ayrıca uluslararası pilates alanında öncü birçok kurumun workshop ve kurslarına katılarak hamile pilatesi, çocuklarda pilates gibi uzmanlık alanlarını geliştirmiştir.

5 senelik profesyonel pilates eğitmenliğinin yanı sıra çok sevdiği yoga seanslarının ileri seviyesine giderek çeşitli yoga eğitimlerinde katılıp “Yoga Alliance” sertifikasını almaya hak kazandı.

2017 yılında ise mesleki bilgi ve tecrübesiyle danışanlarına ve ögrencilerine daha kapsamlı hizmet verebilmek için “Revita” isimli kendi beslenme danışmanlık ve pilates - yoga stüdyosu yaşam merkezini kurmuştur.

Pilates Eğitmeni Esra Boz

Uzun yıllar sporla iç içe olduktan sonra yaklaşık 3 sene önce uluslararası pilates eğitmenlik eğitimini tamamladı ve Türkiye Jimnastik Federasyonu onaylı profesyonel pilates eğitmeni oldu. Çeşitli merkezlerde pilates eğitmenliğine devam ederken hamilelik sürecindeki öğrencilerinin daha kolay bir hamilelik dönemi geçirmelerine yardımcı olmayı hedefleyerek 2016 senesinde hamile pilatesi eğitmenliğini de başarıyla tamamladı.

Esra, kendi bedensel dönüşümünde yaşadığı tecrübelerini öğrencileriyle paylaşmak ve onların yaşam kalitesini yükseltmek istemekte ve bilgi birikimini kişiye özel olarak hazırladığı programlarla hem mat pilates hem de aletli pilates aracılıyla aktarmaktadır.

Pilates Eğitmeni Tuğçe Sürmen

Tuğçe, pilates ve yoga ile 2008 yılında kurumsal bir firmada marka iletişimi alanında çalıştığı dönemde tanıştı. Düzenli olarak yaptığı egzersiz ve deneyimleri onu yıllar içinde her iki alanda da uzmanlaşmaya teşvik etti.

Pilates alanında 2016 yılında Burcu Vurkaç ile 3 aylık hocalık eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye Cimnastik Federasyonu 1. Kademe Antrenörlük Programına katıldı ve başarılı oldu.

Yoga üzerine ise 2018 yılında Mey Elbi ile 200 saatlik Temel Yoga eğitimini tamamladıktan sonra Herkes İçin Spor Federasyonu 1. Kademe Yoga Antrenörlük Programına katılıp başarıyla bitirdi. Restoratif yoga ve hamile yogası uzmanlık programlarını tamamladı.

Farkındalık ve mindfulness üzerine merakı onu Access Consciousness™ ile tanıştırdı.
Access Consciousness™ sertifikalı kolaylaştırıcısı olarak Bars Eğitimleri ve Uygulamaları gerçekleştiriyor.

Tuğçe; zihin&beden&ruh üçlüsünü bir bütün halinde yaşamanın çeşitli pratiklerini hayatına katmaya devam ediyor ve sınıflarında bu deneyimlerini harmanlayarak sunuyor.

Pilates Eğitmeni Gökçe Işıltan

Royal Academy of Dance’tan klasik bale eğitimini tamamlayan ve eğitmenlik hakkı kazanan Gökçe, üniversite yıllarında bale eğitmenliği yapmıştır. 6 yıl kurumsal hayatta çalıştıktan sonra kendi pilates eğitmeninin yönlendirmesiyle 2014 yılında pilates eğitmenliği programına katılmıştır. Balanced Body ve Polestar’dan almış olduğu eğitimlerle ve fizyoterapistlerle çalışarak kendini geliştirmiştir. İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nde ikinci üniversitesini okumaktadır.