Pzt - Cmt 8.00 - 21.00 Pazar KAPALI

0533 673 84 82

Vali Konağı Cd. Huzur Apt No:9/1 Nişantaşı

Top

Pilates Eğitmenlerimiz

Revita Nişantaşı / Pilates Eğitmenlerimiz

Pilates ve Yoga Eğitmeni Müge Bozok

1985 Salihli doğumlu olan Müge, diyetisyenlik mesleğinin yanı sıra sağlıklı yaşamın yapıtaşları olan beslenmenin ve egzersizin vazgeçilmez oldugunu düşünerek, Türkiye Cimnastik Federasyonun 1 ve 2. Kademe eğitmenlik eğitimlerini tamamlayarak profesyonel pilates eğitmeni olmuştur.

Ayrıca uluslararası pilates alanında öncü birçok kurumun workshop ve kurslarına katılarak hamile pilatesi, çocuklarda pilates gibi uzmanlık alanlarını geliştirmiştir.

5 senelik profesyonel pilates eğitmenliğinin yanı sıra çok sevdiği yoga seanslarının ileri seviyesine giderek çeşitli yoga eğitimlerinde katılıp “Yoga Alliance” sertifikasını almaya hak kazandı.

2017 yılında ise mesleki bilgi ve tecrübesiyle danışanlarına ve ögrencilerine daha kapsamlı hizmet verebilmek için “Revita” isimli kendi beslenme danışmanlık ve pilates - yoga stüdyosu yaşam merkezini kurmuştur.

Pilates Eğitmeni Gökçe Işıltan

Royal Academy of Dance’tan klasik bale eğitimini tamamlayan ve eğitmenlik hakkı kazanan Gökçe, üniversite yıllarında bale eğitmenliği yapmıştır. 6 yıl kurumsal hayatta çalıştıktan sonra kendi pilates eğitmeninin yönlendirmesiyle 2014 yılında pilates eğitmenliği programına katılmıştır. Balanced Body ve Polestar’dan almış olduğu eğitimlerle ve fizyoterapistlerle çalışarak kendini geliştirmiştir. İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nde ikinci üniversitesini okumaktadır.